10422405_796427797079129_6248697439318578065_nChcesz współtworzyć fascynujące przedsięwzięcie, jakim jest Karioka Girls Rock Camp Beskidy? Łatwo nawiązujesz kontakty, masz dużo energii i pomysłów? Interesujesz się muzyką? W takim razie nie może Cię zabraknąć na Karioka Girls Rock Camp Beskidy.

Wolontariuszką na obozie może być każda pełnoletnia dziewczyna. Podczas obozu wolontariuszki pomagają w codziennej organizacji warsztatów, w przygotowaniu koncertu finałowego, w kontaktach z rodzicami uczestniczek itp. Wolontariat jest świetną okazją do poznania niemal wszystkich aspektów organizacji obozu muzycznego i umożliwia poznanie inspirujących osób – innych wolontariuszek, nauczycielek muzyki oraz uczestniczek. Wiedza i doświadczenie mogą okazać się przydatne, jeśli zechcesz zorganizować Girls Rock Camp w swoim mieście – organizatorki Karioka Girls Rock Camp Beskidy deklarują wsparcie i wszechstronną pomoc!
Praca w ramach organizacji obozu odbywa się cały rok. Rozpowszechniamy informację, przygotowujemy grafiki i prowadzimy rekrutacje itp. Jeżeli chcesz nam pomóc zapraszamy do współpracy, prosimy o kontakt mailowy: biuro@pozytywnezmiany.org

 

Ważne informacje:

  • Zapewniamy nocleg, wyżywienie i zwracamy koszty przejazdu.
  • Pamiętaj, że zgłaszając swój udział w obozie jako wolontariuszka, musisz być obecna przez wszystkie dni podczas trwania obozu. To konieczne, by dobrze się nawzajem poznać i stworzyć przyjazną atmosferę oraz klimat wzajemnego zaufania.
  • Przed każdym obozem organizowany będzie weekend przygotowawczy dla wszystkich osób związanych z organizacją i pracą podczas Karioka Girls Rock Camp Beskidy. Obecność podczas weekendu przygotowawczego jest obowiązkowa!
  • Z każdą wolontariuszką zostanie zawarta umowa wolontariacka.