Serdecznie zapraszamy na kolejne rockowe warsztaty dla nastolatek Karioka Girls Rock Camp Beskidy!

Fundacja Pozytywnych Zmian zaprasza wszystkie dziewczyny, które chciałyby rozpocząć lub rozwinąć swoją muzyczną ścieżkę na warsztaty, które odbędą się w terminie 1-6 sierpnia 2016 r. w Bielsku-Białej. Do niezwykłej muzycznej przygody zapraszamy nastolatki w wieku 14-18 lat. Tym razem proponujemy konwencję dziennych warsztatów  w godzinach 9.00-17.00.

IMG_6233

W ramach tych 8 godzin zapewniamy lekcje muzyki (gra na gitarze elektrycznej, basowej, perkusji, oraz śpiewu), warsztaty pisania tekstów i aranżacji piosenek, występów scenicznych, warsztaty odbijania szablonów na koszulkach lub torbach, a także warsztaty asertywności i podstaw samoobrony. Będzie się działo!

_MG_7664

1_MG_8451

Dziewczyny będą ćwiczyły grę na instrumentach, a następnie założą zespoły, w których utworzą przynajmniej jeden utwór. Ostatniego dnia, w sobotę 6 sierpnia, odbędzie się wielki koncert, na którym każdy z czterech nowo powstałych zespołów zaprezentuje na scenie swój repertuar.

IMG_5718W ramach zajęć zapewniamy cały potrzebny sprzęt, instrumenty muzyczne, nauczycielki każdego z instrumentów oraz wokalu, materiały potrzebne do warsztatów, a także wegetariański obiad i całodzienny poczęstunek (woda, soki, herbata, owoce).

Zajęcia prowadzone będą przez nauczycielki muzyki, trenerki i osoby z doświadczeniem edukacyjnym. Mamy w tym wprawę – to będzie już piąte takie wydarzenie jakie organizujemy!

Termin warsztatów: 1-6 sierpnia 2016 r.

Koszt: 650 zł

Ponieważ chcemy dać szansę uczestnictwa także dziewczynom, które nie mają możliwości opłacenia (ich rodzice, opiekunowie, rodziny zastępcze lub wychowawcy np. w domach dziecka nie są w stanie uiścić opłaty) w ramach obozu zapewniamy także 2 miejsca za 50 % kwoty oraz 2 miejsca zupełnie nieodpłatne.

 

_MG_8097

_MG_8033

_MG_8141_MG_8298