ORGANIZATORKI

AlinaAlina Kula
Członkini Zarządu Fundacji Pozytywnych Zmian. Feministka, działaczka organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Zaangażowana w działania związane z przeciwdziałaniem przemocy wobec kobiet. Absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Organizatorka koncertów i wydarzeń kulturalnych. Gra na gitarze elektrycznej. Uczestniczka pierwszej europejskiej międzynarodowej konferencji Girls Rock Camp w Malmo w Szwecji w 2013 roku. Współzałożycielka grupy Karioka GRC Polska. Współorganizatorka „Pozytywne Zmiany – Womens Rock Camp”.

 

Marzena Kocurek
Media, foto, relacje prasowe.

 

HankaAnna Chęć
Edukatorka, trenerka i animatorka, od lat zajmująca się edukacją nieformalną. Z wykształcenia kulturoznawczyni, dodatkowo kończy studia pedagogiczne. Współzałożycielka Fundacji Pozytywnych Zmian, z organizacjami pozarządowymi związana od 1997 roku. Podejmuje działania dotyczące aktywności społecznej, praw kobiet oraz przeciwdziałania przemocy. Propagatorka idei Girls Rock Camp w Polsce – współzałożycielka grupy Karioka GRC Polska. Współorganizatorka „Pozytywne Zmiany – Womens Rock Camp”, obozu rockowego dla dorosłych kobiet. Uczestniczka pierwszej europejskiej międzynarodowej konferencji Girls Rock Camp w Malmo w Szwecji w 2013 roku. Współpracowniczka i uczestniczka Stelpurrokka Women’s Rock Camp w Islandii. Od 5 lat współorganizuje Vagina Dentata Fest – festiwal muzyczny promujący kobiecą twórczość. W czasie wolnym pomaga bezdomnym zwierzętom, prowadzi dom tymczasowy dla psów-staruszków.

Nauczycielki muzyki na obozie w 2018 r.:

Paulina (Pola) – perkusja
Perkusistka i basistka. Prywatnie interesuje się rysunkiem, sztuką tatuażu oraz tworzeniem muzyki (nie tylko na perkusji). W wolnym czasie lubi posłuchać dobrego punka, zwłaszcza na koncertach i festiwalach.
Weronika Janica – perkusja
Natalia Judzińska (Siwa) – gitara
Obecnie gitarzystka zespołu Miraż. Wcześniej gitarzystka i basistka w kapelach: Mass-Kotki, A Birthday Party Band, Zimbabwe, TopLes, D.N.O, Junkie Train oraz gościnnie w Transloli i Rajstopach Heleny. Występowała na festiwalach – m.in. LadyFest (Amsterdam), DIY Fest, Open’er, No woman no art.
Barbara Pach – gitara basowa
Zapalona rowerzystka, uwielbia wycieczki górskie oraz spokój i zacisze lasu. Muzykę odnajduje w wielu miejscach – różnorodne dźwięki miasta i melodie przyrody wpływają na nią pozytywnie. Grą na basie zajmuje się z dłuższymi i krótszymi przerwami od czterech lat. Na co dzień pracuje z dziećmi.
Paula Pieczonka – wokal.
PaulaWokal/teksty, obecnie w zespole Moira (HC). Nie lubi ograniczeń, przez co jej zainteresowania sięgają różnych gatunków muzyki (szczególnie HC/punk). Wielka miłośniczka komiksów,
sztuki street artowej oraz fotografii.